Кошик
208 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Жарочні, пекарські шафи

Жарочні, пекарські шафи купитиЖарові й пекарські шафи – це найбільш популярний теплове обладнання на промисловій кухні в ресторанах та закладах громадського харчування: школах, дитсадках, їдалень. Ці агрегати використовують для швидкого і якісного запікання кулінарних страв з м'яса, риби, птиці, виготовлення конторської та хлібобулочної продукції. Жарильне теплове обладнання чудово справляється з підсушуванням овочів і фруктів, які при термічній обробці зберігають не тільки смакові якості, але і корисні властивості.

Переваги експлуатації теплових жарочних шаф

Сучасні підприємці, власники закладів громадського харчування напевно знають про актуальність такого обладнання, як жарові й пекарські шафи. Це універсальне обладнання дозволяє багаторазово прискорити процес приготування кулінарних шедеврів, які набувають привабливий зовнішній вигляд, приємний аромат т не втрачають корисних властивостей під час термічної обробки.

Дані агрегати застосовуються для приготування:

  • Напівфабрикатів;
  • Випічки;
  • Запікання птиці, м'яса, риби.

Це обумовлено до дрібниць продуманою конструкцією і нестандартним принципом роботи. Камера печі всередині оснащена двома нагрівальними Тенами (вгорі і внизу). Завдяки тому, що тепло проходить крізь продукцію з двох сторін, приготування їжі відбувається набагато швидше. Для персоналу – це зручність і скорочення часу на видачу в зал готового страви. Для підприємця – підвищення обороту продукції за рахунок прискореної готування.

Що краще, жарова або пекарський шафа?

Крім вартості, між двома цими установками існує кілька інших відмінностей. Необхідно враховувати різницю, щоб купити дійсно якісну і відповідає вимогам обладнання.

  1. Жарова шафа: основним призначенням є запікання, смаження, підсушування м'ясних, рибних виробів, овочів і фруктів. Крім того, в даній установці відсутня можливість готувати одночасно відразу кілька страв, оскільки камера розрахована на розміщення тільки одного.
  2. Пекарський шафа – це обладнання для випікання кондитерських, хлібобулочних виробів. У процесі приготування принцип дії агрегату влаштований так, що продукція випікається дуже швидко, але рівномірно і якісно. Вироби, приготовлені в ньому, мають привабливу золотисту скоринку і неймовірний смак.  

Існують багаторівневі моделі вищеперелічених агрегатів. Таким чином, якщо існує необхідність приготування декількох блюд одночасно, варто віддати перевагу обладнання з декількома камерами. Кожна з них окремо здатна підтримувати різний температурний режим, необхідний у кожному конкретному випадку.

Щоб купити жарова шафа, досить ознайомитися з широким асортиментом товарних позицій, представлених на сторінках нашої компанії. Ми пропонуємо установки різної цінової категорії, яка варіюється в залежності від функціоналу і можливостей промислового обладнання для випікання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner