


Гастрономічна вітрина Cold W-15 SGSP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найпривабливіша і з самим гнутим склом вітрина Cold W 15SGSP з підсвічуванням нижній панелі
- Температура холоду в камері для продуктів: +2...+8 С;
- Потреба в потужності 700 Вт.;
- Данфосс (Словенія) марка агрегату холодильника;
- Вид фреону: r 507 а;
- Охолоджується вітрина статичним чином;
- Кам'яна стільниця для роботи продавців, завширшки 25 див.;
- Для збереження запасу продукту, у вітрині є додаткові камери зберігання;
- Першокласна нержавіюча сталь використовувалася для виробництва викладки, стійкість на десятки років;
- Підсвічування подіуму;
- З'єднання в моноблоки ― пристосоване.
- Стандартний колір: червоний. Інші замовляються.
Торгові холодильники Cold ― завірена збірка, правильна вартість, технічна довговічність прилавків більше ніж 10 років.
Чому Cold попереду, "на голову вище":
- Приміром через десяток років ви зможете перепродати вітрину третьому особам і не хвилюватися, що вироби не буде працювати або розвалиться, оскільки при виготовленні вітрини не застосовується зварювання, а фарба наноситься на оцинкований матеріал.
- Завдяки електронним пультів і агрегатів Danfoss (Словенія) гарантується безвідмовна робота холодильника, рекомендовано при температурі навколишнього середовища не вище +32 С.
- Лобове скло у вітрині — загартоване, з низьким коефіцієнтом заломлення, що забезпечує високу міцність і безпеку скла, щільність до 8 мм, а в інших економ виробників - 6 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для риби, Для салатів, Для м'яса |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Холодопродуктивність | 632 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Так |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 163 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 1550 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 710 мм |
| Площа викладки продукту | 1.01 кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 97 970 ₴

