Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні вітрини Juka

Багато підприємств і підприємців України вже по достоїнству оцінили високий стандарт якості торгових холодильних вітрин під польським брендом Juka

У чому особливість і чому варто купити холодильну вітрину Юка/Juka?

Холодильну вітрину Juka відрізняє висока надійність імпортних комплектуючих (компресор словацький Embraco, чеський випарник і конденсатор GTB, зносостійкий сталевий корпус, нержавіюча зона розкладки товару, автоматизований процес відтавання), два типи температурного режиму 2...+8 С (серія VGL, один Тен відтаювання) та -2...+8 С (серія SGL, два Тена відтавання), а також добротна теплоізоляція (призводить до зменшення енергоспоживання), практична збірка і фарбування.

Плюс до вітрин холодильних Juka можна замовити додаткові полиці посередині, перегородки, газові ліфти на лобові стекла і м'ясні рожеві Led лампи.

Для складського запасу гастрономічні холодильні вітрини Juka виробляються в червоному забарвленню без газових ліфтів, додаткової полиці і перегородки! На встановлення даних опцій або зміни кольору буде потрібно від 3 до 4 тижнів.

Компанія E-group - це офіційний представник, дилер заводу Juka, тому саме у нас Ви купите холодильні вітрини тільки за найкращими цінами, умовами доставки та строків гарантійного супроводу.

Здійснюємо власне гарантійне/післягарантійне супроводження, а також продаж аксесуарів і комплектуючих для холодильних вітрин Juka в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Києві, Одесі та інших містах, звертайтеся!

Набирайте нас вже зараз за контактними телефонами або пишіть на пошту, і оформляйте замовлення на високоякісні холодильні вітрини Juka для успішного бізнесу. Чекаємо на вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner