



Кавомолка для кав'ярні hurakan hkn-m6
Як кажуть британські дослідники, з кожним роком кількість випитої кави зростає. А значить і зацікавленість в кавовому обладнанні стає більше. Професійні кавомолки торгової марки Hurakan - це якісні апарати, які не перший рік завойовують своїх поціновувачів і постійних клієнтів. Ми представляємо модель Hurakan hkn-m6, яка оснащена ударостійким пластиковим бункером, ножами із спеціальної загартованої сталі, держателем холдера (звільняє руки), а також є регулювання помелу.
Кавомолка Hurakan hkn-m6 включається унікально просто - достатньо натиснути холдером на кнопку і апарат вже працює.
Тільки високоякісні кофемолочние апарати з маркуванням кращих світових виробників за доступними цінами від компанії з десятирічним досвідом Е-груп!
Чекаємо Ваших замовлень кавомолки Hurakan hkn-m6 на сайті і по телефону. Доставка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 500 г |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Матеріал ножів | |
| Вид | загартована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | ударостійкий пластик |
- Ціна: 9 570 ₴

