


Кавоварка для кави на піску Кий-НА КВ-5
Хочете додати родзинки вашому кафе, кафетерію, ресторану? Тоді рекомендуємо познайомитися з апаратом з приготування класичного кави на піску (за східним, турецькому) - кавоваркою на 4 турки КВ-5 з мистецькими візерунками на бічних панелях
Особливості приготування кави на піску в кавоварці Кий-НА КВ-5 такі:
Необхідними базовими атрибутами для даного способу приготування кави є кавоварка, заповнена кварцовим піском і турки (в комплекті кавоварки кв-5 їх 4 штуки). Кавоварка для кави на піску виконана не в класичних формах: зверху обладнана ванною для піску, унизу розміщено теновий елемент нагріває пісок в діапазоні 50-300 градусів). Турки з кави ставляться в ванночку і підігріваються. Так коротко виходить кави по східному.
Якщо в деталях, то пісок необхідний обов'язково кварцового типу (ультра дрібний для хорошої теплопровідності). Джезву (турку) для кави на піску рекомендується застосовувати мідну. Так, ви досягнете добротного, швидкого прогрівання кави, а в результаті отримаєте напій з максимальними смаковими параметрами. Секрет изумительности кави на піску також заритий у повторному його нагріванні: у момент закипання/появи бульбашок, кава відставляють для осідання піни і потім знову доводять до кип'ятіння. Такі дії дублюються пару раз. Вуаля, тепер ви можете оцінити насиченість і аромат кави. Зверніть увагу на те, що кавові зерна повинні бути мелкоизмельченными.
Замовити зі знижкою і з гарантією кавоварку для кави на піску Кий-НА КВ-5 можливо прямо тут або за контактними номерами, звертайтеся!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діапазон нагрівання піску | 50...300 С |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | електромеханічний |
| Матеріал корпусу | фарбована нержавіюча сталь |
| Тип кавоварки | кава на піску |
| Призначення | професійне/побутове |
| Сфера использования | Бістро, фаст фуд, В барі і кафе, ресторані та їдальні, Готельний бізнес |
| Тип нагрівача | ТЕН |
| Додаткові характеристики | |
| У наборі з кавоваркою+особливості | 4 Гнізда, кварцовий пісок, шнур з армованою виделкою, термостат |
- Ціна: 8 028,96 ₴

