-17%


Кавомолка Apach ACG1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат-професійний - кофемолка Apach ACG1
Італійська кавомолка Apach ACG1 з бункером 0,6 кг і ємністю дозатора під мелену каву. Кавомолка оснащена лічильником порцій, що суттєво допоможе контролювати кількість проданих чашок кави.
- Колір корпусу - чорний;
- Швидкість обертання 1400 обертів на хвилину;
- Діаметр ножів 58 мм;
- Ємність дозатора під мелену каву 0,2 кг;
- Лічильник порцій в кавомолці присутній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 200 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 600 г |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Швидкість обертання кавомолки | 1400 об/хв. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дозатор | Так |
| Вбудований темпер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Сфера использования | HoReCa |
- Ціна: 20 610 ₴

