-6%










Морозильна шафа Gooder GN-650BT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короткі характеристики:
- Вага: 114 кг
- Загальний об'єм: 650 л
- Замок: Є
- Кількість полиць: GN 2/1 - 3 шт
- Країна виробник: Китай
- Освітлення: LED
- Потужність: 0,56 кВт
- Розміри (ДхШхВ): 740х830х2010 мм
- Система охолодження: Динамічна
- Темп.режим: -18°C....-22°C
- Характеристики: доводчик дверей, цифровий термостат, авторозморожування; Хлодоген: R290;
- Матеріал корпусу зовні: нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу всередині: фарбований метал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для морозива, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 560 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 114 кг |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Авторазмораживание, Регульовані ніжки |
- Ціна: 63 190 ₴

