-14%








Льодоподрібнювач професійний GoodFood ICE777
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний льодоподрібнювач для розбивання різної форми льоду GoodFood ICE777 може використовуватися для приготування коктейлів. Каркас із легкого полірованого алюмінієвого сплаву, мікровимикач на кришці, склянка та ножовий блок із нержавіючої сталі. Чотири лопаті ножа швидко, легко та якісно дроблять лід. Весь льодокрошувач ICE777 виконаний в одному стилі, має компактні розміри.
Короткий опис основних переваг льодоподрібнювач ICE777:
- Продуктивність до 120 кг/год.;
- Об'єм склянки для завантаження льоду 3 літри;
- Швидкість роботи 800 об/хв.;
- Пакувальні розміри 385х255х580 мм.
- Вага в упаковці 7,24 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 120 кг/год |
| Максимальна швидкість обертання | 800 об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 540 мм |
- Ціна: 11 350 ₴

