
Льдокрошитель bartscher 4 Ice 135023

Апарат для подрібнення льоду Bartscher (Бартчер) 4 Ice 135023
Витончений зовнішній вигляд і чудовий функціонал надає льдокрошитель Bartscher 4 Ice 135.023. Млин для льоду працює від електрики з доступним напругою 220 в і призначена для подрібнення льоду на шматочки нерівномірного розміру. Весь корпус апарату складається з нержавіючої сталі, що вкрай зручно і довговічність в експлуатації. В комплект пристрою входять ємність для наповнення льоду і ємність для отриманого подрібненого льоду, виготовлені з прозорого пластику. Дана модель відрізняється своїм функціоналом. З особливих функцій в льдокрошителя Bartscher 4 Ice 135.023 є захист від перегріву і два блокуючих перемикача (наповнення та видачі).
- Ємність для подрібненого льоду: 3,5 л/1,75 кг
- 4 не ковзні ніжки
- Габарити, мм: 172*240*463
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Номінальна споживана потужність | 25 Вт |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна продуктивність | 15 кг/год |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 4 790 ₴

