Кошик
208 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Вакуумний пакувальник як необхідність на промисловій кухні

Вакуумний пакувальник як необхідність на промисловій кухні

Це в першу чергу стосується тих підприємств, де їжа готується для великого потоку клієнтів: бари, ресторани, кафе, фастфуд та інші заклади.

Вакуумні пакувальники по праву можна назвати тими апаратами, без яких не обходяться сучасні кухарі на промислових кухнях. Цей агрегат призначений для поміщення продуктів харчування в вакуумну упаковку, яка зберігає протягом тривалого часу у свіжому вигляді.

Якщо ви хочете відкрити ресторан або є власником заклади громадського харчування, спочатку варто придбати машину вакуумної упаковки Lavezzini і комплект пакетів до нього.

Для чого потрібен вакуумний пакувальник

Звичайно, багато працівників у сфері громадського харчування не використовують подібний інструмент, вважаючи, що в ньому немає нічого особливого і без вакуумного пакувальника Jumbo 35 можна обійтися. Але для початку розглянемо його переваги, щоб зробити правильні висновки.

В нинішній час існує достатньо моделей даного обладнання, тому у споживача є можливість підібрати вакуумний пакувальник з тими опціями, які будуть максимально актуальні для нього. Так, особливостями різних моделей пакувальників є:

 1. Наявність таймера, за допомогою якого можна задавати час пакування і відкачування повітря.
 2. Контроль кількості выкачанного повітря.
 3. Регулювання параметрів в залежності від виду продуктів і запитів користувача.
 4. Автоматична відкачування повітря.
 5. Автоматичний підбір тривалості вакуумування.

Крім того, варто відзначити, що даний агрегат не вимагає спеціальних знань в управлінні, оснащений докладною інструкцією, виконаний з високоякісної нержавіючої сталі, продуктивний і довговічний.

Якщо говорити про переваги пристрою, важливо відзначити наступні:

 • Надійна герметизація продуктів харчування (м'яса, риби, птиці, овочів, зелені тощо);
 • Можливість зберігати продукти свіжими, соковитими і корисними набагато довше, ніж при приміщенні їх у харчові контейнери;
 • Просте управління і не вередливість у догляді;
 • Ефективний апарат при доступній вартості.

Якщо кілька років тому дана технологія упаковки здавалася надто дорогою і недоступною споживачеві, то сьогодні вакуумний пакувальник Lynx 32 для промислової кухні може дозволити собі кожен власник закладу громадського харчування, особливо якщо ознайомитися з широким асортиментом продукції, представленої на нашому сайті.

Купити вакуумні апарати доставкоюкупити вакуумний пакувальник

Наш інтернет-магазин на протязі довгих років співпрацює з постачальниками якісних, надійних і довговічних приладів для кухні. Серед них не останнє місце займають вакууматоры, які зібрані в єдиному каталозі компанії.

Ознайомившись з перевагами вакансій моделей, ви напевно зможете зупинити вибір на якісному апараті і замовити його вже сьогодні! Ми здійснюємо доставку товару по Україні в максимально стислі терміни після оформлення вашої заявки.

Інші статті
 • Шафи дозрівання м'яса особливості
  У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
 • Низькотемпературне приготування страв
  Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner