Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (63) 475-93-88
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Як вибрати торгівельні стелажі

Як вибрати торгівельні стелажі

Єдине, що дійсно гарантує позитивний результат — це купівля функціональної меблів, яка допоможе виставити товар у вигідному світлі. Торгові металеві стелажі один з найбільш гідний варіантів, тому що вже роками використовується в магазинах і супермаркетах і за рахунок особливостей своєї конструкції допомагає як завгодно розставити продукцію.

Різновиди сучасних стелажів

Дані споруди з'явилися ще багато років тому, але тривалий час у них просто не виходило виконувати свою найважливішу функцію, а саме рекламу товарів. Мова йде про те, що при правильній розстановці продукції з секцій стелажа можна досягти результату, при якому люди моментально будуть бачити необхідний їм товар і відразу ж брати його. Як тільки використовувати такі конструкції почали повною мірою з'явилися прикасові стелажі, хлібні стелажі і навіть кондитерські стелажі. Надалі навіть стало можливим придбати овочеві стелажі. То есть такие сооружения стали востребованными и производители подобного оборудования решили выпускать модели для конкретного предназначения. Каждый стеллаж имеет свои особенности:

  • Определенное количество секций;
  • Конкретные параметры высоты и ширины;
  • Разнообразные дизайнерские решения;
  • Прочный корпус из качественных материалов.

Изделия такого плана довольно простые по своей конструкции, но от этого они не становятся менее востребованными среди владельцев торговых точек. Что касается подбора, то первое на что стоит ориентироваться — это конечно же предназначение.

Самый простой способ купить стеллаж для разнообразной продукции — это найти модель, которая четко говорит о том, что она для овощей, кондитерских изделий или любой другой продукции. При этом есть модели, которые не имеют конкретного предназначения и, как правило, их ставят в торговых залах. Эти сооружения значительно больше остальных и занимают основную часть магазина. В этом случае выбор стоит осуществлять на основе размеров изделия и количестве секций. Если данные параметры удовлетворят покупателя, то можно без проблем заказывать найденную модель стеллажа.

Только качественные модели в ассортименте

В каталоге представлено множество разновидностей подобных изделий и каждое имеет свои особенности. При этом стоит учесть тот факт, что в ассортименте современные модели разборного типа. Они состоят из задней стенки, опорной стоки, полок и разнообразных дополнительных элементов. К покупателю стеллаж приезжает в разобранном виде и в дальнейшем необходимо просто сложить вместе все составляющие. Это достаточно удобно для транспортировки изделия в ваш магазин, а уже непосредственно процедура сборки занимается не так уж и много времени. В цілому це практична продукція, так що не втрачайте часу і замовляйте підходящий варіант.

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner