Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Веселка-N - нова структурна одиниця "Е-груп"

Веселка-N - нова структурна одиниця "Е-груп"

Ми є офіційним представником компанії "Веселка -N" у Дніпропетровську. Вже більше 8-ми років ми на ринку будівельної індустрії та здійснюємо ексклюзивні проекти в області виготовлення воріт.
З першого дня роботи, наша компанія є представником в Україні німецьких автоматичних систем "Sommer", німецьких електроприводів "Mosel", а також ізраїльських комплектуючих і механізмів для жалюзі. Власне виробництво знаходиться в р. Одеса, що дає нам зробити ціну доступніше для покупців, швидко виготовити замовлений клієнтами проект і вчасно виконати доставку та монтажні роботи.
Ми працюємо з приватними і корпоративними замовниками. Наші постійні клієнти впевнені в якості продукції і гарантії виконання зобов'язань. Таким чином, це економить час і інші ресурси клієнта на пошуки і рішення реалізованих проектів.
Однією з переваг нашої роботи є служба контролю якості, яка здійснює контроль на всіх етапах замовлення: від замірів до здавання-приймання виконаних послуг. Виготовлення продукції в компанії з мінімальними термінами - від 3-х днів. Завдяки цьому, терміни доставки і монтажу зводяться до мінімуму.
      Ценовая политика компании - самая низкая в Украине. Мы постоянно организовываем акции и распродажи, а для постоянных клиентов делаем персональные скидки. Каждый год компания "Радуга-N" представляет свою продукцию на всеукраинских выставках и форумах строительного рынка. В этом году мы приняли участие в мероприятиях: "Фасад 2016" в г. Днепропетровск с 7 по 9 апреля, а также Весенний Строительный Форум в г. Львов с 15 по 18 марта. Мы представили новый привод для секционных ворот от немецкого бренда "Sommer" (blue magic), а также новинки из мира рулонных штор: "День - Ніч" і "ДУО".

Компанія "Веселка - N" ніколи не перестає дивувати клієнтів, так як саме ми можемо запропонувати найкращі ціни, висока якість продукції та швидке обслуговування, адже "Веселка - N" - технології комфорту!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner