Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс для побутових площ: будинки, квартири, офісу, гаража

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс для побутових площ: будинки, квартири, офісу, гаража

      Враховуючи температуру нагріву визначається довжина хвильового потоку і місце застосування інфрачервоного обігрівача. Довжина хвилі залежить від кольору і матеріалу виконання приміщення, але не настільки значно як від температури. Всі інфрачервоні опалювальні прилади з довгою хвилею (температура до 300 С) встановлюються на площах, де тривалий час перебувають люди.

Інфрачервоний обігрівач Білюкс, температура нагріву на поверхні при роботі повинна коливатися від 250 до 270 градусів, max 300 С. Такі обігрівачі ще називаються темними, так як під час роботи нагрівальний елемент (алюмінієва пластина) не світиться. Приклад світиться - UFO.

Версія обігрівачі Білюкс для побуту: створена для зігріву квартир, невеликих аптек або магазинчиків, гаражів та інших. Висота стелі в них не повинна перевищувати 3,2 м. Буває, коли приміщення має велику площу і маленьку висоту стелі, тоді встановлюється кілька обігрівачів. Для правильного підбору обігрівачів зверніться до нас за телефонами.

У всіх інфрачервоних обігрівачах цієї побутової лінійки є монтажний комплект: дві скоби, для монтажу на стелю, комплект швидкого монтажу, затискні гвинти і гумова прокладка, для уникнення перегріву дроти.

Модельний ряд Билюксов:

Панель інфрачервоного обігріву Білюкс Б 600: найменший по потужності тип, націлений на опалення приміщень з h стелями від 2,3-2,6 м. Здатний обігріти приміщення до 6 м. кв. при основному опаленні до 6 квадратів і при додатковому до 12.

Обігрівач інфрачервоний Б 1000: найпоширеніший серед побутової серії обігрівач, він ідеально вписується в параметри квартири, висота підвісу 2,6-2,8 м. Здатний обігріти площу до 10 м. кв при основному опаленні і до 20 при додатковому.

     Топ продаж Б 1350: самый мощный обогреватель среди бытовой серии. Устанавливается на высоту 2,7-3 м. И сможет отопить площадь при основном до 13 м и дополнительном обогреве до 26. 

      В квартирах где площадь комнаты превышает площадь отопления обогревателя устанавливаются несколько обогревателей. Для более точного контроля и экономичного расхода электроэнергии используйте терморегуляторы, они в автоматическом режиме смогут поддерживать заданную температуру и экономить ваше время.

Перш ніж купити інфрачервоний обігрівач Білюкс побутової серії в Харкові, Одесі, Києві чи Дніпропетровську, зверніться до наших фахівців за консультацією.

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner