Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Аксесуари для закритих печей-мангалів Vulcan

Аксесуари для закритих печей-мангалів Vulcan

Перше, на що потрібно звернути увагу, глянувши на хоспер «TM Vulcan» - це високоточний термометр, який розташований прямо посередині дверцята камери. Цей термометр показує фактичну температуру всередині печі і розрахований до п'ятисот градусів Цельсія. Проте варто пам'ятати, що рекомендована робоча температура печі – триста градусів. У рідкісних випадках можна розігріти і вище, наприклад, для виготовлення піци, але для цього краще використовувати професійні дров'яні печі для піци, які також представлені в асортименті ТМ Vulcan.

Цікавий факт – термометр печі покаже позначку вище нуля, навіть якщо піч не була разожжена. Може здатися, що термометр несправний, однак все в порядку – термометр все лише показує температуру повітря в камері. В залежності від того, наскільки тепло у приміщенні, значення може змінюватися від двадцяти до двадцяти п'яти градусів.

Купуючи піч TM Vulcan, Ви завжди отримаєте в комплекті полум'ягасник з конусною усіченої кришкою-ковпаком. Він повністю запобігає потраплянню сажі, іскор і полум'я у вентиляційну систему. Встановлюється на регулятор потоку повітря, який так само є в комплекті печі.

Тепер про те, що знаходиться всередині робочої камери печі-мангалу Vulcan:

Перше – це дві гриль-решітки, на яких готується продукт. Решітки мають розміри 550*510*20 мм. і виконані з жаростійкої нержавіючої сталі AISI 304. Цей жароміцний матеріал відмінно очищається за допомогою металевої щітки, яка так само включена в комплект поставки печі. Переміщення решітки в печі здійснюється за допомогою ручки, яку захоплюють спеціальними щипцями.

Дно робочої камери викладено плоскими гратами з сірого литого чавуну, так званими колосниками. Вони служать як підстава для палива. Решітчаста форма колосників покращує рух повітря і сприяє гарному процесу горіння. В залежності від моделі печі, в комплекті може бути шість або вісім колосників. Під колосниками знаходиться заслінка повітря з висувною ручкою. За допомогою неї можна регулювати потік повітря і робочу температуру в камері.

Якщо піч Vulcan лінійки «L» (від англ. Слова «Large» - «Великий»), то в комплекті додається тумба-підставка під піч з розпашними дверима і полицею. На полицю ставиться зольний ящик. Вся конструкція виконана з нержавіючої сталі AISI 304 (1-1,5 мм).

Скористатися послугою підбору необхідної Вашому бізнесу моделі гриль-печі Vulcan і аксесуарів для неї, можливо у нас - компанії "Е-груп", телефонуйте!

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner