Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (63) 475-93-88
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Історія торгівельної марки "Vulcan"

Історія торгівельної марки "Vulcan"

Оборудование ТМ «Vulcan» уже 5-ть лет на рынке Украины. За это время было спроектировано и оснащено более 500 объектов. Безупречное качество материалов и точная сборка, делает это оборудование надежным и долговечным, даже при использовании на высоких температурах, до 800С. Ассортимент ТМ «Vulcan» постоянно расширяется, так в этом году вышли такие модели, как Аргентина гриль, Робата гриль, Аргентина гриль со стеклом с функцией копчения. Также на пике популярности Очаговые/круглые/ грили.

И так пару слов о самом бренде «Vulcan» 

В начале деятельности все литые камеры на печи типа Хоспер завозились из Польши. А такие комплектующие как термостаты, пружины и искрогасители заказывались на итальянских и испанских заводах, одним из которых был VulcanoGres. Оценив его качество и изучив производство, мы вдохновились и создали своё, назвав его Вулкан. На сегодняшний день ТМ Вулкан сертифицирована в Украине и имеет своё производство в городах Днепр, Одесса, Харьков. Мы производим оборудование на древесном угле европейского качества и не гонимся за низкой ценой, так как используем дорогие и качественные комплектующие.

Розберемо на прикладі всім відомої печі Хоспер Вулкан 4Л

Термостат - італійський, іскрогасник – польський. Камера зібрана за іспанською технологією з високоякісної котлової сталі (чавуну) з тепловідводом з базальтової вати, це дозволяє тримати більш високі температури без деформації, а також утеплювач дає різницю температур, щоб кухар не отримав опік від зовнішнього корпусу. Зовнішній корпус виготовлений з нержавіючої сталі AISI304, решітки з жароміцної нержавіючої сталі AISI310 марки.

Вулкан – обладнання для створення шедеврів

Чим зараз можна здивувати гурмана і любителя смачно поїсти? Нехай відкрита кухня – це не новинка, але все ж вона дозволяє не тільки скуштувати страви від шефа, але і отримати колосальне задоволення від самого процесу приготування! А також, побачити якісне та унікальне обладнання.

Дякуємо всім нашим клієнтам за довіру і вибір нашого обладнання.

Бажаємо Вам численних ситих і вдячних гостей і всіляких кулінарних нагород.

Анонсом на 2019 рік будуть: виробництво Тандирів, розширення асортименту вогнищевих грилів і коптилен. З повним асортиментом ТМ Вулкан можна ознайомитися тут!

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner