Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (63) 475-93-88
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Льодогенератори Apach

Льодогенератори Apach

Льодогенератор – напевно, незнайоме назва буденного жителю нашої країни. І це не дивно, адже дане устаткування застосовується в промисловості для виробництва величезної кількості льоду. Льодогенератори професійні знайшли своє застосування у багатьох галузях і сферах тривалості: готельний, ресторанний, торговий бізнес.

Принцип роботи такого обладнання досить простий і полягає в тому, що вбудована в установку помпа нагнітає певний тиск, під яким відбувається замерзання води на стінках випарника, яка потрапляє на нього з накопичувача. Таким чином, поступово спеціальна форма заповнюється невеликими кришталиками, створюючи єдині кубики льоду. Потім відбувається відділення кубиків від форми допомогою гарячої пари або іншої технології залежно від обраного агрегату.

Різновиди льодогенератора

Серед найбільш затребуваних на сьогоднішній день льодогенератор Apach АСВ8040А займає одну з лідируючих позицій. Це італійське обладнання заслужила популярність завдяки високим експлуатаційним характеристикам і надійності установки. Основними особливостями конструкції даного агрегату можна назвати:

 • Продуктивність кубикового ледогенератора – 80 кг за добу роботи;
 • Об'єм бункера для зберігання готового продукту на 40 кг;
 • За один цикл здатний виготовити 64 кубика, вага кожного 18 м;
 • Габарити установки 740х606х915 мм;
 • Нержавіючий корпус, що не піддається корозії, враховуючи постійну роботу з водою;
 • Регульовані ніжки для зручного розташування в приміщенні.

Виробник ледогенератора Apach подбав про якість що випускаються агрегатів, тому ми з упевненістю можемо гарантувати надійність установок на тривалий експлуатаційний термін. Будучи світовим лідером з виробництва високотехнологічного обладнання, компанія Apach протягом довгих років існування на даному ринку показала відмінні результати. Їх продукція використовується рестораторами та власниками торговельних підприємств в усьому світі, що говорить про безстороннє довіру користувачів даній фірмі.

Де купити льодогенератор

Якщо ви зацікавлені в придбанні справді якісного і довговічного агрегату, варто ознайомитися з широким асортиментом товарів, представлених в онлайн-каталозі нашого сайту. Ми реалізуємо обладнання даного бренду за невисокої вартості, що дає можливість українським підприємцям обладнати своє підприємство за останнім словом сучасності.

Інноваційна установка допомагає заощадити на регулярному оновленні швидкопсувних продуктів, що важливо для успішного ведення бізнесу, що приносить прибуток.

Якщо у вас виникли або залишилися питання, ви можете задати з консультанту нашої компанії за вказаними номерами телефонів.

Інші статті
 • Шафи дозрівання м'яса особливості
  У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
 • Низькотемпературне приготування страв
  Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner