Кошик
208 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Морозильні ларі Polair

Морозильні ларі Polair

Не так давно холодильне обладнання для магазинів, барів та інших громадських закладів з'явилося на теренах нашої країни. Одними з найбільш затребуваних досі є морозильні ларі. Горизонтальні конструкції мають практичною формою і хорошою місткістю. Навіть одного такого пристрою може виявитися достатньо для збереження всього необхідного товару.

Особливості продукції Polair

На сучасному ринку подібного устаткування є кілька брендів, який щорічно випускають нові моделі. Морозильні ларі Polair досить швидко вийшли на високий рівень якості і зацікавили власників різноманітних видів бізнесу. З подібними пристроями зберігати продукти свіжими стало значно простіше. Багато в чому за рахунок даних скринь з'явилося безліч торгових точок під відкритим небом. Віддати перевагу такому варіанту можна з кількох причин:

  • Наявність сучасних акумуляторів з тривалою працездатністю;
  • Якісні вентилятори всередині для обдування вмісту;
  • Установка випарників змеинового виду;
  • Міцний корпус з нержавіючої сталі.

При цьому внутрішня частина таких пристроїв зроблена з харчового алюмінію. Це означає, що вміст всередині буде безпечно зберігатися не залежно від впливу температури або навколишнього середовища. По суті неважливо, що твориться зовні, всередині ларі всі продукти залишаться незмінними Перевірити це можна скориставшись такими моделями, як морозильний лар DF120SF-S Polair або скриню з прямим склом Polair DF130SF-S.

Окремої уваги заслуговує той факт, що кожна модель такого обладнання працює в декількох режимах. Їх застосовують не тільки для охолодження продуктів, а в цілому, щоб зберігати будь-які пристосування. Сучасні моделі завжди пропонують низькотемпературний, середньотемпературну і високотемпературний режими. Таким чином, стає максимально просто підібрати спосіб роботи, щоб надійно зберегти вміст тривалий час. При цьому в процесі використання змінити режими роботи не складе особливої праці, для цього, як правило, передбачений зручний дисплей.

Недорогие морозильные лари

Приобрести для использования подобную технику на самом деле может абсолютно каждый. Стоимость таких устройств находится на достаточно низком уровне, что привлекает внимание большинства бизнесменов и людей, которые решили заняться торговой деятельностью. Благодаря большому выбору моделей достаточно просто остановиться на одном решении, которое однозначно вам понравится. Если обратится к нашему магазину, то здесь вам еще и помогут найти именно то что нужно. При качественной консультации покупать такую технику становится значительно проще. До того ж, якщо раніше вам не доводилося мати справу з морозильними скринями, то від фахівців ви дізнаєтеся багато корисної інформації.

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner