Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (63) 475-93-88
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні установки в сучасному торговому підприємстві

Холодильні установки в сучасному торговому підприємстві

Крім того, використання сучасних холодильних установок ще й допомагає тривалий час зберігати продукцію. Отже, звернути увагу на асортимент даної техніки однозначно варто власникам торгових підприємств. Віднести до найбільш популярним пристроям варто холодильні та морозильні вітрини, браные холодильні вітрини, морозильні шафи, морозильні ларі і багато іншого.

Різноманітні холодильні установки

Всі перераховані вище пристрої мають масу відмінностей, при цьому їх об'єднує те, що вони підтримують всередині себе низьку температуру і тим самим допомагає ефективно зберігати продукти. Все це обладнання можна вважати холодильними установками, тому що на ділі це конструкції, які просто виробляють холод. Різниця між ними часто проявляється в особливостях форми. Також розміри дуже різні в залежності від виду установки. Деякі з них привертають покупців наявністю декількох ярусів. Інші дають можливість розподіляти продукти з різних відділеннях. Вибір великий, тому знайти саме те, що підійде вам досить просто. Серед переваг такої техніки варто виділити:

  • Відмінно підтримують температуру всередині;
  • Є можливість самостійно настроїти температуру;
  • Зручні у використанні незалежно від місця розміщення;
  • Довговічні завдяки використанню якісних матеріалів.

Підбирати таке рішення для торгової точки варто ще і за габаритами. Найбільшими вважаються холодильні торгові гірки. Володіючи ступінчастою конструкцією, вони можуть заповнити навіть всі приміщення до стелі. В залежності від потреб власника торгового підприємства варто вибирати яке рішення вам краще підійде.

У теж час продаються невеликі холодильники, ларі і навіть спеціальні ящики. Вони часто використовуються на маленьких торгових точках. Щоб зберігати холодні продукти і напої – це відмінне рішення. Насамперед подібні моделі займаються мало місця, а це важливо якщо доводиться торгувати в ТРЦ або на майданчиках, де кожен квадратний метр площі коштує грошей. До того ж, якщо після завершення торгівлі холодильник або камеру доведеться прибрати, то з такими скромними габаритами це вийде зробити досить просто.

Використання довговічних установок

Варто зазначити, що такі моделі обладнання володіють довговічністю. Їх роблять з міцних матеріалів, які відрізняються надійністю. Отже, ніяких проблем з експлуатації однієї камери або стелажа на протязі 5-8 років точно не буде. Що стосується підключення, то все обладнання працює від електрики. Досить поставити холодильну установку в потрібному місці і підключити її до електромережі. Потім власникові доведеться здійснити налаштування і почати працювати з пристроєм.

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner