Купити обладнання для ресторану, громадського харчування: новий чи бу?
Технології сучасних харчових виробництв з кожним роком стають більш вимогливими, а головною їх складовою є промислове обладнання, продуктивні потужності і надійність яких, безпосередньо впливають на успішність підприємства.
Харчова індустрія сучасності – це одна з найприбутковіших вкладень і характеризується наявністю високоякісного обладнання. Цей фактор завжди потрібно враховувати, коли ви вибираєте обладнання для закладів громадського харчування, так як це гарантія безперебійної роботи вашого бізнесу.
У зв'язку з нестабільністю економіки більшість об'єктів громадського харчування закриваються або перекваліфіковуються. У такій ситуації з'являється потреба в продаж раніше купленого устаткування або заміни його на інше. Але також багато успішні компанії розширюють свої мережі ресторанів, магазинів і кафе, і звичайно ж потребують обладнанні, але не мають у своєму розпорядженні великою сумою грошей. У таких випадках іноді єдиним вибором є покупка б/у обладнання.
І так ви вирішили придбати промислове обладнання і володієте певними грошовими коштами, але ще не прийняли рішення, на чому зупинити свій вибір: купити недороге нове (Китай чи Україну) або купити європейське обладнання, але так сказати не в свіжому стані. Звичайно ж кожен сам вирішує для себе, як вчинити, але в деяких аспектах все-таки хочемо вам допомогти розібратися.
Плюси і мінуси, поради при покупці б/у обладнання
Нове обладнання для ресторанів, привілеї:
1. Немає зносу агрегатів, комплектуючих, ви не граєте в рулетку (повезе-не повезе);
2. Можливість вибору саме того обладнання, яке вам подобається;
3. Гарантії від року до 3 років, залежно від виробника.
Мінуси нового обладнання:
1. Ціна
2. Виконання критеріїв з експлуатації, для того, щоб постачальник не зняв обладнання з гарантії
3. Великі терміни виробництва і доставки імпортного обладнання в Україну.
А тепер про особливості б/у обладнання:
Плюси:
1. Можливість за відносно низькою ціною купити обладнання світового бренду.
2. Хороший зовнішній вигляд ви знайдете у нас!
3. Наявність пропонованого обладнання на складі, після передпродажної підготовки.
Мінуси:
1. Часто без гарантії (компанія Е-груп йде вам назустріч і надає її);
2. Невідома амортизація агрегатів обладнання, що тягне за собою ризики вкладення додаткових коштів ;
3. Не завжди можливо визначити дату випуску б/у обладнання;
4. Можливість проблеми в запчастинах для застарілих моделей устаткування;
5. У самий невідповідний момент б/у обладнання може підвести;
6. Не завжди є в наявності та модель, що потрібна саме вам, тому доведеться підлаштовуватися!
На що необхідно звертати увагу, перед тим як купити б/у обладнання для ресторану, чи іншого типу об'єкта
Не женіться за низькою ціною б/у обладнання! При пошуку б/у промислового обладнання обов'язково враховуйте не тільки ціну самого обладнання, але і вартість його обслуговування. Також рекомендуємо перевіряти вартість аналогічного в новому калібрі, найчастіше різниця в ціні зовсім невелика.
Зрозумійте одне, що ресурс дешевого обладнання значно нижче, ніж у більш дорогих відомих виробників! На жаль, іноді б/у обладнання може пропрацювати без ремонту тривалий термін служби, а може трапитися так, що б/у обладнання може вийти з ладу після короткого терміну роботи після покупки, що спричинить додаткові витрати (рулетка, шанси 50/50).
Рекомендуем в итоге выбирать б/у оборудование: известных и надежных европейский марок, которые пользуются высокой популярностью в Украине в своем сегменте; обращать внимание на внешний вид, состояние оборудования, посторонний шум при работе, вмятины и сколы; тем не менее внешний вид оборудования не всегда дает 100% уверенность в правильной работоспособности оборудования. Поэтому наш сервис всегда проверяет все б/у оборудование на правильность работы, износ, если это возможно, и состояние оборудования в целом!
А самое главное покупайте б/у оборудование в Е-групп и многие минусы испарятся!)
- У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
- Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.