Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (63) 475-93-88
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Професійні пральні машини Whirlpool

Професійні пральні машини Whirlpool

Обладнання Whirlpool ― ваш вірний вибір

Сучасна Horeca бізнес (ресторан, кафе, їдальня тощо) стає більш технологічним і автоматизованим у більшості бізнес-процесах. Відповідно до вище зазначеної сфері збільшуються вимоги до обладнання. Процеси, які раніше не знали поняття альтернативності, механічним шляхом або побутового типу машинками, в наш час покладаються тільки на сучасне технологічне, конкретно заточене для промислового експлуатування техніки.

Напевно перше враження клієнта про заклад, є найважливішим. Верхній одяг персоналу, білосніжні скатертини та інші деталі – все це повинно бути чистим і отглаженным.

       Досягти результату можливо прибігши до наступних способів:

1) скористатися послугами пральні;

2) організувати власну пральню в ресторані. Щоб забезпечити належну якість тканини речей в пральні, бажано встановлювати якісне професійне пральне обладнання.

Принциповим і головним розходженням профессиольно-промислового прального обладнання від аналогічних їм побутових моделей, є менший цикл роботи, завдяки можливості підключення машинки до централізованої системи гарячої води або збільшеної потужності Тенів, що дозволяє більш швидко нагрівати воду.

Одним з лідером серед світових брендів в області якісної пральне-сушильної техніки, ідеально підходить для закладів Horeca бізнес, є європейський бренд Whirlpool.

Компанія "Е-груп" надає можливість на ринку України купити пральні машини Вірпул з разової завантаженням білизни до 8, 9 або 12 кг. Моделі з такою завантаженням оптимально підійдуть невеликим закладів (готелів з кількістю номерів до 30). Втім, дане обладнання підійде і великим готелям, якщо використовувати моделі з маленькою завантаженням як допоміжне для оперативної прання невеликого обсягу білизни; або ж пральні, масштаби стираний, якої не перевищують допустимих завантажень. Такі моделі підійдуть — медустановам, дитсадкам, ліцеям, ресторанів, перукарень, спортивним клубам.

Побутова пральна машина розрахована орієнтовно на 2000 циклів прання, а пропонована нами професійна пральна машина — на 9000 циклів.

Реальне перевагу професійного прального обладнання Whirlpool над побутовим:

• функція спеціального циклу, що дозволяє прати майже 7 кг ковдр, наповнені поліестером або подібної продукції;

• барабан, виконаний з нержавіючої сталі з додаванням сплаву титану, вперше використовується сучасна система пайки з допомогою лазера, що дозволяє підвищити його стійкість до зношування і появі корозії;

• з допомогою винятковій якості «шосте почуття» машинка регулює кількість води, що потрібно кожному етапі навантаження, регулює час стирання, виходячи з білизняний маси, зберігаючи в той же час близько 50% водних і электроресурсов, а головне часу.

Стандартний гарантійний термін 12 місяців, а при сервісному обслуговуванні по закінченню піврічного використання машинки під час гарантії, завод надає ще додатково 1 рік на запчастини і комплектуючі. У свою чергу побутові машинки, що використовуються в промислових цілях, не підлягають гарантійному обслуговуванню заводами виробниками. На практиці ж це показує, що будь-який тип поломки побутової техніки, використовуваної в готелі або Horeca бізнес, в ста відсотках випадках розцінюється як гарантійний момент, відповідно вами оплачувана.

Будь-яка професійна техніка потребує технічної підтримки

"Е-груп" видає гарантійний талон сертифікованого сервісного центру заводу Whirlpool, розташованого в тій області, де буде працювати саме обладнання, що в свою чергу зводить час реакції сервісу до мінімуму. На даний момент по Україні працюють понад 70 сервісних центрів.

Компанія "Е-груп" допоможе підібрати Вам і організувати маленьку пральню у власному закладі, щоб перше враження клієнта про Вашому закладі було завжди на вищому рівні. «Е-груп» – компанія, яка реалізовує на ринку України надійне і якісне промислове пральне обладнання. Наші кваліфіковані фахівці в короткі терміни Вам запропонують оптимальне технологічне і технічне рішення. Також ми здійснюємо навчання персоналу після встановлення обладнання, відносно використання, щоб мінімізувати ризик виходу з ладу обладнання внаслідок помилкового експлуатування. Пусконалагоджувальні та монтажні роботи проведе сертифікована сервісна служба Whirlpool.

Сподіваємося стаття була корисною для вас, якщо є запитання наші контакти тут!

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner