Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Пароконвектомат вибір

Пароконвектомат вибір

В одному цьому апараті можна поєднувати функції кухонної плити, котла, духовки, печі, фритюрниці. Незаперечною перевагою пароконвектомата також є те, що він здатний зберегти первісну корисність продуктів при приготуванні. Компактний, зручний у використанні і економічний при енерговитратах пароконвектомат здатний оптимізувати роботу на кухні кафе, ресторану або іншого закладу громадського харчування.

Теплова обробка продуктів необхідна, практично, при приготуванні будь-якої страви. Але теплові маніпуляції можуть бути різні, в залежності від поставленої мети. Пароконвектомат має кілька режимів роботи, а саме: конвекція, пар і пароконвекция. Використовувати їх можна одночасно або по черзі. Задана температура за певного режиму буде підтримуватися стабільно, так як пароконвектомат має термостат.

     Пароконвектомат дозволить в одному обладнанні випікати, готувати страви на пару, обсмажувати і т. д. Таке обладнання, по праву, можна назвати універсальним для будь-якого закладу громадського харчування, який цінує свій час і ресурси.

Є основні переваги пароконвекційних печей, знаючи про яких можна миттєво прийняти рішення про покупку такого професійного обладнання:

 • Економія простору. Пароконвектомат ідеально поєднує в собі функції декількох апаратів, а за розмірами відповідає одній печі. Таким чином, купуючи таке універсальне обладнання, Ви економите виробничу площу кафе, ресторану або іншого закладу громадського харчування.
 • Економія коштів при оплаті електроенергії. Таке обладнання не вимагає тимчасових витрат на розігрів робочих частин і швидко переходить в режим роботи.
 • Мінімізація трудових ресурсів. Оскільки обладнання повністю автоматизовано, необхідний лише один співробітник, який буде закладати продукти і готові забирати високоякісні страви.
 • Вологість під контролем. Дуже важливо при випічці і готування на пару відстежувати рівень вологості. Завдяки електронній панелі керування Ви можете контролювати рівень вологості усередині камери.
 • Обладнання, яке ідеально вписується в будь-який інтер'єр кухні. Електроплита за габаритами більше ніж пароконвектомат і набором функцій також поступається універсального обладнання. Якщо ви вирішите пароконвектомат купити, Ви завжди знайдете йому застосування і почесне місце на кухні.

В нашому магазині представлені пароконвектомати світових лідерів з виробництва кухонного обладнання. Купуючи якісне обладнання, Ви забезпечуєте свій заклад гарантовано якісною продукцією для своїх клієнтів. Сучасне обладнання дає Вам фору в порівнянні з конкурентами, які залишилися в минулому.

Інші статті
 • Шафи дозрівання м'яса особливості
  У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
 • Низькотемпературне приготування страв
  Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner