Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Вибір печі для піци

Вибір печі для піци

Завдяки цьому обладнанню піца з ідеально пропеченим тестом і начинкою.

Важливою особливістю печей для піци є наявність в них подового (шамотної) каменя, на якому готується піца. Саме цей подовий камінь максимально акумулює тепло. Температура печей для піци досягає 4500С, завдяки високій температурі та спеціальним каменю піца швидко і якісно пропікається.

В залежності від завантаження піцерії, можна вибрати піч для піци одноярусну, двоярусну або триярусну. Таким чином одночасно можна буде приготувати кілька піц, швидко обслуговуючи клієнтів.

Зручним оснащенням в печі для піци виступає оглядове вікно на дверях. Всередині камери, як правило, ще є спеціальне підсвічування. Таким чином можна візуально контролювати весь процес випікання піци. В якості опції для недорогих моделей печей виступає термометр. Вимірювач температури, як стандартне оснащення в більш дорогих моделях, дозволяє тримати під контролем температуру всередині камери.

Перед тим як вибрати піч для піци важливо розуміти якого діаметру піцу Ви плануєте робити у своєму кафе або піцерії. Розмір внутрішньої камери печі для піци буде визначати кількість можливого розміщення піц і діаметр продукту. Найпопулярніший варіант печі – це піч для піци з каменем розмірами 66x66 див. В такій печі є можливість розмістити одночасно чотири піци діаметром 30 див.

Важливим параметром при виборі печі також є харчування. Існують моделі печей з трифазним підключенням, при якому необхідно підключення 380 В, але існують також печі з можливістю підключення до 220 В. Якщо Ви бажаєте придбати піч для піци з харчуванням, розрахованим лише на 220 В, то потрібно розуміти, що це, як правило, печі невеликого розміру, розраховані на 1-4 піци.

Будь-яка піч для піци вимагає джерело енергії. В залежності від її виду, розрізняють наступне обладнання для випікання піци:

  • Електричні печі;
  • Газові печі;
  • Печі для піци на дровах.

Вибираючи піч, зверніть увагу на те, яке джерело енергії вже є в приміщення, де планується піцерія. Кожен з перелічених видів має свої плюси і мінуси.

Наш магазин готовий запропонувати Вам найбільш затребувані моделі печей для піци. У нас знайде для себе відповідний варіант підприємець, який хоче відкрити маленьку піцерію, а також власник величезного ресторану. Ми гарантуємо якість нашого обладнання, так як реалізуємо тільки перевірені бренди, зарекомендували себе з кращої сторони на світовому ринку.

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner