Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Льодогенератори

Льодогенератори

    Промисловий льодогенератор – зручне і компактне спеціалізоване обладнання, функція якого полягає у виробництві льоду різної форми.

Льодогенератори бувають різних типів, вони відрізняються формою виробленого льоду, а саме:

  • Кубикового льоду;
  • Кулькового льоду;
  • Гранульованого льоду;
  • Лускатого льоду.

Помилковим твердженням буде те, що лід необхідний тільки в жаркий час року, коли хочеться холодного коктейлю. Лід затребуваний круглий рік в барах, ресторанах і нічних клубах, так як навіть взимку, наприклад, віскі більшість людей люблять пити з льодом. Якщо говорити про супермаркетах, то лід головна складова м'ясного і рибного відділу, де представлена не морожена продукція, а свіжа охолоджена. У фаст-фудах популярні напої за замовчуванням подаються з льодом. У зв'язку з гострою необхідністю льоду існують професійні льодогенератори, які можуть виробляти до 30 кг льоду на добу і більше.

На світовому ринку виробників льодогенератора добре себе зарекомендували такі бренди: Brema (Італія) і Scotsman (Італія), а також Hendi (Нидерладны) і Apach (Італія). Льодогенератори цих компаній виробників відповідають світовим стандартам безпеки і якості.

     Для больших предприятий необходимо использовать льдогенераторы больших мощностей, которые будут производить от 60 кг в сутки и более. Для таких объектов также есть необходимость использования бункера для льда.

     Самые популярные льдогенераторы с производительностью от 18 до 42 кг льда в сутки. Как правило, такое оборудование используют в барах, небольших ресторанах и кафе. Корпус таких льдогенераторов в большинстве своем изготовлен из нержавеющей стали.  Льдогенераторы с такой производительностью производят кубиковый и шариковый лед.

     Чешуйчатый лед производят льдогенераторы с большой мощностью с целью его массового использования, например, в рыболовной отрасли. А гранулированный лед получается методом дробления чешуйчатого. Такой лед используется для хранения продуктов в витринах, например, фарша, свежего мяса или рыбы. Гранулированный и чешуйчатый лед применяют в супермаркетах для качественного хранения продуктов и привлечения внимания клиентов.

    В нашому магазині Ви можете придбати льодогенератор для будь-якого закладу громадського харчування або магазину. Ми надаємо своїм клієнтам якісне професійне обладнання та здійснюємо ремонт льодогенератора.

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner