Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Відмінності кондитерських вітрин Carboma

Відмінності кондитерських вітрин Carboma

    Холодильне обладнання Carboma кондитерські і барні вітрини, кондитерські холодильні шафи Carboma


Холодильники від Карбомовского заводу представлені в модифікаціях холодильних презентателей, шафок, кондитерок настільного і підлогового розміщення, горизонтальних камер ― нововведення, модернізовано спроектовані і беззбитковими. Мультифункціональні комерційні холодилки Carboma знаходять своє місце в магазинах з кафетерієм, барах, ресторанах.

Ідеально розроблені, особливі в квадратурі і хладовыработке, передбачають вашу успішність у торгівлі продуктами кондитерських фабрик. Вітрини від Карбомы працюють зі статичним і динамічним розподілом холоду. Карбомовские ексклюзиви дбайливо підходять до питань энергопотребляемости.

Немає ніяких сумнівів, у виборі холодильних торгують від Carboma, ми гарантуємо!

Продавці кондитерських страв Carboma, як і інші охолоджувачі, передбачають роботу для збереження і експонування їжі в точках торгівлі. Кондитерська Карбома ефектна і корисна при створенні чітких умов зберігання і продажу, а це фактор 0...+7 або ж +6...+12 С. При відсутності місця для підлогової вітрини, холодильники Carboma представлені настільними або барними вітринами. Форми вітрин вражають фантазією конструкторів. А вибрати є з чого! Заходьте і переконайтеся самі! Зовнішня привабливість вітрини може вирішити багато.

Кондитерським холодильним рефрижератором є і кондитерські холодильні шафи carboma, тут ми розкладаємо продукцію у вертикальному порядку, що незаперечно, єдиний вірний спосіб зберегти корисний простір у приміщенні, тим самим, зробивши додаткове посадкове місце.

Звертайтеся в компанію Е-груп, наші працівники допоможуть зробити купівлю кондитерських вітрин Carboma швидкої і якісної! Успішного бізнесу!

Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner