Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Правила догляду за холодильним обладнанням Polair влітку

Правила догляду за холодильним обладнанням Polair влітку

Це стосується також холодильних і морозильних камер Polair, яка затребувана в багатьох супермаркетах, ресторанах, закладах швидкого харчування та їдалень. Найбільш схильними до високої температури комплектуючими є вентилятори, конденсатори, компресори. Внаслідок цього функціонування обладнання припиняється, що гальмує процес роботи підприємства і приносить збитки його власнику. Щоб запобігти можливі поломки установок, необхідно знати декілька правил догляду.

Як доглядати за холодильними та морозильними камерами промислового призначення в спеку

 1. Підготовку холодильної камери Полаир КХН 6,61 необхідно починати заздалегідь. Для цього попередньо необхідно оцінити, чи справні комплектуючі, чи правильно працює установка, придбати необхідні комплектуючі, які можуть знадобитися в найбільш уразливих вузлах. Якщо обладнання експлуатувалося до цього значну кількість часу, не передбачений паспортом, варто заздалегідь придбати новий холодильник.
 2. З метою запобігання перегріву холодильної камери Polair КХН-4,41 з зовнішнього боку, необхідно подбати про створення оптимального мікроклімату в приміщенні. Таким чином, температура зовнішнього середовища прийнятна не вище +25 С. Якщо холодильник / морозильна камера експлуатується на вулиці, варто забезпечити охолодження камери за допомогою вентилятора.
 3. Камера Polair КХН 11,02 не повинна бути перевантажена продукцією. Обладнання повинно бути додано не більше, ніж на 150 мм над рівнем піддону, на якому коштує установка.
 4. Своєчасно очищайте конденсаторні блоки від забруднення. Подбайте про перевірку електроніки, наявності холодоагенту. Попередньо перевірте, чи немає витоку в фреонових трубах. Змастіть різьблення і всі вузли, які рухаються в процесі відкривання і закривання агрегату.
 5. Не забувайте, що існує відмінність між морозильною камерою Polair КХН 2,94, яка призначена для тривалого зберігання продукції та обладнанням для викладки в торговому залі. Ці дві установки вимагають різного догляду і порядку викладення товару. Крім того, необхідно подбати про оптимальної вологості у приміщенні, де експлуатується холодильник / морозильна камера.
 6. Враховуючи, що послуги сервісних центрів з обслуговування холодильних пристроїв дорожчають в літній час практично вдвічі, варто укладати контракт на їх обслуговування взимку.
 7. Не зайвим буде бесіда персонал по порядку і правильності експлуатації даних агрегатів, адже часто трапляється так, що від браку досвіду співробітники призводять обладнання в непридатність.

Якщо у вас залишилися або виникли додаткові питання, ви можете задати їх в телефонному режимі консультантів інтернет-магазину egroup.com.ua. досвідчені менеджери нашої компанії в доступній формі нададуть всю необхідну інформацію, що стосується догляду та правил обслуговування холодильників Полаир.

Інші статті
 • Шафи дозрівання м'яса особливості
  У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
 • Низькотемпературне приготування страв
  Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner