Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (63) 475-93-88
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Сушильні машини: розкіш чи необхідність?

Сушильні машини: розкіш чи необхідність?

Але їм на зміну прийшли інші бажання – купити пральні, сушильні машини професійні. І якщо в наших широтах про такому приладі багато хто навіть не чули, то європейці навряд чи можуть уявити собі інший метод сушіння прання. Потрібна сушильна машина, або це скоріше предмет розкоші?

Что собой представляют сушильные машины?

Машина сушильная (барабан для сушки) имеет схожую внешнюю конструкцию со стиральными агрегатами: примерно идентичные габариты, панель управления и барабан для белья. Стирка распределяется внутри устройства, камера начинает вращения, но во время процесса барабан продувается мощным потоком горячего воздуха. Отменно себя зарекомендовали стиральные, сушильные машины профессиональные Whirlpool.

Сегодня производители предлагают разнообразные модели сушильных машин, чтобы каждый мог выбрать агрегат на основе потребностей:

 1. Машина сушильна з барабаном. У свою чергу може бути:
 • вентиляційної;
 • конденсаційної.
 1. Шафа для сушіння:
 • з однією камерою для сушіння;
 • на кілька сушильних камер.
 1. Пральна машинка, оснащена функцією сушіння.

Коли сушильна машина стає необхідністю?

 • При частих пранні білизни. Перша категорія людей – це сім'ї з маленькими дітьми. Часом виникає необхідність щоденного прання. Наші кліматичні широти не сприяють цілорічним сонячним дням, тому питання сушіння може.
 • Коли немає можливості організувати процес природного висушування білизни. Часто зустрічаються житла з маленькими балконами або ж він виходить на жваву автостраду і вся свіжість постиранных речей – це вихлопні гази.
 • На підприємствах з надання послуг проживання. Готелі, хостели, дитячі табори та санаторії – це лише невелика частка закладів, де питання сушіння білизни стоїть дуже гостро.

Переваги використання сушильних машин

Дане пристрій для промислового застосування – річ просто незамінна і не має недоліків. Якщо ж говорити про побутовому застосуванні, то єдиним мінусом може стати тільки необхідність виділення вільного простору.

В цілому ж, придбання сушильної установки принесе користь:

 1. купити сушильну машинунайшвидший метод висушити будь-яку кількість білизни (у межах потужності машини). За півтори-дві години ви отримуєте повністю суху білизну. Уявіть скільки сил зекономлено на розвішуванні і зняття речей;
 2. «мягкость» белья. Ни один кондиционер и ополаскиватель не даст такой мягкости, если белье пересушиться на улице. Электронный контроль сушки – залог мягких вещей;
 3. возможность выбрать оптимальный режим сушки белья, в зависимости от типа ткани и ожидаемого результата;
 4. благодаря сильному потоку теплого воздуха из вещей выдувается не только влага, но и пыль, шерсть животных и прочие загрязнения, которые деликатно собираются в специально отведенном контейнере.

Таким образом, сушильная машина – вещь необходимая, полезная, а во многих ситуациях даже незаменима, как в быту, так и в промышленных масштабах.

Інші статті
 • Шафи дозрівання м'яса особливості
  У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
 • Низькотемпературне приготування страв
  Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner