Кошик
208 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Побутові шокери Coldline в Україні, зустрічайте!

Побутові шокери Coldline в Україні, зустрічайте!

Coldline – це практичність, гарантія якості і довговічність устаткування, що випускається, що користується популярністю по всьому світу на тисячах кухнях. При розробці проектів акцент спрямований на простоту форми, легкість у догляді і очищення, модульності елементів.

Лабораторія команди Coldline виконана в сучасному стилі і оснащена елементами за останнім тенденціям. В загальному їх можна з упевненістю назвати високоякісним постачальником професійної і побутової холодильної лінійки.

Розповімо Вам про один з видів, виробленої цією компанією техніки:

Лінія шокерів «Life» для використання в побуті займає лідируючу позицію на думку домашніх кухарів-професіоналів. Побутові шафи або камери шокової заморозки є незамінними помічниками для європейської домашньої кухні. Не є секретом те, що сучасна харчова продукція на об'єктах торгівлі наповнена консервантами, хімічними речовинами, використовуваними для довгого збереження зовнішнього вигляду продукції, що безпосередньо негативно впливає на стан нашого здоров'я. Дана розробка початку нової ери, здатна зберегти всі смакові і корисні якості продуктів харчування, при цьому піклуючись про вашому організмі.

Модельний ряд (по посиланнях детальний опис і ціни): Coldline W30, W40, W60:

Вісім функцій нескінченних можливостей:

 • Шоковий охолодження: прискорено опускає температуру сирих продуктів харчування або приготовленої їжі до +3 градусів, процес спрямований на максимально довгий збереження початкового якості продукту без змін.
 • Глибоке заморожування: являє собою швидке заморожування сирих і готових страв до -18 град. не втрачаючи при цьому свої органолептичні властивості; замерзання відбувається, уникаючи руйнування структури клітин, що дозволяє з легкістю розрізати м'ясні, рибні та інші інгредієнти. Збільшує час зберігання до 2 місяців.
 • Зберігання: збереження десертів, морозива і т. д. з коливающимся діапазоном температур -40-+45°C, при цьому швидкість вентиляції з 25 до 100% встановлюється.
 • Розморожування: стрімка розморожування продукту із збереженням його первісного смаку, зовнішнього вигляду й аромату.
 • Охолодження напоїв: моментальне створення необхідного температурного режиму алкогольних і безалкогольних напоїв.
 • Розстойка: забезпечує комфортний мікроклімат для витримування продукту, запуск здійснюється за допомогою програмування або в ручному режимі.
 • Йогурт: натуральне приготування вершкового продукту з молока.
 • Шоколад: потрібний його параметр і форма провадиться за рахунок ідеальних циклів від'єднання і кристалізації.

Не смотря на современность выполнения, техника проста и практична в пользовании, в одно касание кнопки мгновенно запускается выбранный вами режим, существенно экономя Ваше время и силы. К тому же шкафы-шокеры «Coldline» встраиваемого типа прекрасно дополнят любую из кухонь, даже с минимальным пространством.

Безупречный дизайн, аэрокосмическая технология, контроль подачи воздушных потоков, высокая мощность и минимальное потребление, температурный щуп, освещение изнутри и другие возможности объединены в одно целое для вашего комфорта и спокойствия при создании домашних кулинарных шедевров. 

"Е-груп" з 2017 року починає власні поставки італійських камер шокової заморозки Coldline для побутового сегмента, заявки на які оформляйте на сайті або профільного продавця!
Інші статті
 • Шафи дозрівання м'яса особливості
  У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
 • Низькотемпературне приготування страв
  Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner