Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Обладнання для пральні: правила вибору

Обладнання для пральні: правила вибору

На сьогоднішній день налічується більш 30 великих концернів випускають пральню техніку, але не багато хто з них поєднують випуск побутового і професійного устаткування. Популярними виробниками є Electrolux, Whirlpool, LG і Miele. Найбільш якісну техніку для пральні все ж випускають вузькоспеціалізовані компанії. Відкриваючи пральню, необхідно чітко визначитися з тим, на кого будуть розраховані послуги, саме від цього фактора залежить правильний підбір обладнання. Деякі підприємства все ж віддають перевагу техніці для будинку, але наскільки виправдано таке рішення?

У чому відмінність професійної пральної машини від побутової

Установка в пральнях побутових пральних машин – більш витратне рішення, оскільки побутове обладнання не справляється з великими обсягами робіт і частіше потребує ремонту або заміни. Крім того, важливою відмінністю професійної техніки є обсяг завантаження сухої білизни. Якщо у звичайну машину для прання в середньому поміщається до 6 кг білизни, то професійна впоратися з обсягом у 30 – 100 кг. Не менш важлива відмінність – цикл прання. Програматори промислових машин містять до 200 програмних режимів прання. Необхідно порівняти і тривалість прання, яка визначається з прання бавовни. У побутовому обладнанні такий цикл складе не менше 120 хвилин, а в промисловій до 60 хвилин, що пов'язано з кількістю нагрівальних елементів.

Від об'єму завантаження та частоти прання безпосередньо залежить термін експлуатації машини. Побутову пральну машину рекомендується використовувати до 10 разів у тиждень, таким чином, вона прослужить близько 10 років. У свою чергу, промислова розрахована на 3000 циклів або 20 годин безперервної роботи, термін служби складе не менше 25 років. Варто відзначити, що гарантійне обслуговування побутової техніки не передбачає її експлуатацію у пральнях, тому в разі поломки, на відновлення потрібні додаткові витрати.

Ще однією важливою перевагою промислової техніки є наявність мікропроцесора, який повністю автоматизує роботу. Таким чином, машина сама визначає необхідну кількість миючих засобів і на якому етапі прання їх додавати.

Як вибрати обладнання для пральні

      Каждая прачечная выполняет 3 этапа обработки белья: стирка, сушка и глажка. Для каждого из них необходимо соответствующее оборудование. Различают 2 вида белья – прямое и сорочки. К первому относятся полотенца, постельное и нижнее белье, скатерти, а ко второму – блузы и рубашки. Для стирки и сушки вид белья не имеет значения, но для этапа глажки это основной аспект, т. к. для проглаживания постельного белья и одежды понадобятся разные виды техники. Для отглаживания рубашек может использоваться несколько методов – пресс, глажка на манекене или столе.

      При выборе стиральной машины необходимо обратить внимание на следующие показатели:

  • Вид управления: автоматический с блоком управления или ручной. В автоматическом режиме все этапы стирки контролируются микропроцессором, что является более удобным, но ручное управление позволяет снизить стоимость оборудования.
  • Тип нагрева: газовый, паровой, электрический. Учитывая расход электроэнергии – газовый и паровой будут более экономичными, но для использования такой техники необходима котельная.
  • Степени ухода за бельем: стиральные, стирально-сушильные, стирально-отжимные.
  • Додаткові особливості. Перед покупкою також необхідно врахувати тип білизни, який буде стиратися і розміри приміщення, де встановлюється обладнання.
Інші статті
  • Шафи дозрівання м'яса особливості
    У чому особливість витримки м'яса? Які холодильні шафи потрібні для даної технології? Розкаже Ваш надійний постачальник та консультант – компанія "Є-груп".
  • Низькотемпературне приготування страв
    Технологія приготування страв у низькотемпературних печах ISTOMA та в апаратах для Су Вид (sous vide). Технології не стоять дома, з'являється нове обладнання, нові способи приготування. Щоб зрозуміти, чи потрібно Вам вводити їх на свою кухню, потрібно знати, що і для чого використовується. Ми з радістю поділимося з Вами інформацією у статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner