-17%


Льодогенератор гранули Apach AGB150.38B A R290
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промисловий виробник гранульованого льоду Apach AGB150.38B A - добовий виробіток 150 кг, вбудований резервуар для зберігання запасу льоду на 38 кг.
У деталях розповімо про технічний аспект моделі Apach AGB150.38B A:
- виробляє за добовий льоду на сумарну масу 150 кіло.
- бункер його може зберігати 38 кг.
- взаємодія із водопроводом.
- працює на газі (фреоні) R290.
- з усіх боків вироблений нержавіючим.
- на адаптивних ніжках, регулювання в діапазоні 50-80 мм.
- споживання води літр на кілограм.
- рекомендуємо дозамовити водопом'якшувач до нього (є у нас в асортименті).
Усією технічною документацією з льодогенератора Apach AGB150.38B A володіють наші продавці, звертайтесь до них за подробицями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Для бару, HoReCa |
| Вид льоду | Гранульований |
| Максимальна продуктивність | 150 кг |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Метал |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 741 мм |
| Ширина | 678 мм |
| Висота | 925 мм |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Резервуар для льоду |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
- Ціна: 153 230 ₴

