-17%




Вакуумна пакувальна машина Apach AVM412
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат, упаковующий продукцію в пакет, при цьому створюючи в ньому вакуум - це Apach AVM 412
- У нього є функція, яка заповнює камеру інертним газом;
- Панель управління захищена від вологи;
- Автоматика встановлена на процес упаковки;
- Мікропроцесор запам'ятовує до 10 програм роботи;
- Кришка тримається на газових ліфтах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Загальні габарити | |
| Без упаковки | 510*585*435 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна | 400 |
| Вага | |
| Нетто | 46 кг |
| Напруга | |
| Мережа | 220 В / 50 Гц |
| Продуктивність | |
| вакуумного насоса | 12 м. куб./год |
| Розміри камери | |
| корисні | 435*435*180 мм |
| Потужність | |
| приладу | 750 кВт |
| Довжина: | |
| зварювальної планки | 410 мм |
- Ціна: 105 320 ₴

