

Льодогенератор Brema G280AHC
Невеликий льодогенератор Brema G280AHC може виробляти до 280 кг гранульованого льоду на добу. Температура одержуваного льоду близька до нуля і становить +0,05 оС. Такий гранульований лід знайшов своє застосування в м'ясній промисловості при подрібненні м'яса в куттері; у торгівлі, як охолоджувальний елемент для оформлення вітрин; в кафе і ресторанах для охолодження продуктів і напоїв.
Конструкція льодогенератора не включає бункер, тому він має компактні розміри і при необхідності організації запасів потребує бункері для льоду.
Льодогенератор гранульованого льоду Brema G280AHC виготовлений з нержавіючої сталі, підключається до системи водопостачання, має повітряну систему охолодження, хладагент – фреон R290.
Італійське якість та енергоефективність цього професійного обладнання не залишать сумнівів при виборі льодогенератора для вашого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brema |
| Країна виробник | Італія |
| Вид льоду | Гранульований |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Максимальна продуктивність | 280 кг |
| Номінальна споживана потужність | 1050 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
| Висота | 695 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 569 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип резервуара для льоду | Виносний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | вбудований агрегат, експлуатація до +43 З |
| Сфера использования | Громадське харчування і харчова індустрія, Супермаркети |
| Тип охолодження | Повітряний |
- Ціна: 194 650 ₴

