-15%




Вакуумний пакувальник hurakan hkn-vac400
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумний пакувальник hkn vac400 Hurakan знайде своє застосування на невеликих переробних виробництвах і торговельних підприємствах для упаковки різної продукції. Процес вакуумування (відсутність повітряного середовища) пригнічує ріст мікроорганізмів і помітно подовжує терміни зберігання швидкопсувних продуктів.
З допомогою вакууматора Hurakan продукція упаковується в гнучкі пакувальні матеріали з м'якої плівки. Головна перевага роботи з вакуумним пакувальником Hurakan hkn-vac400 (220 Вольт) – повна автоматизація процесу. Вручну здійснюється тільки закладка продукту в підготовлений пакет і в вакуумну камеру. Пристрій обладнано кнопкою для переривання процесу вакуумування у разі неправильного герметизації.
Технічні дані:
- довжина шва – 390 мм;
- ширина шва – 10 мм;
- розміри вакуумної камери - 440*420*70 мм.;
- помпа по потужності 20 м. куб/год.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина пакету | 390 мм |
| Максимальна ширина пакету | 400 мм |
| Потужність | |
| кВт | 0,9 |
| Загальні габарити | |
| Без упаковки | 540*490*h500, мм. |
| Вага | |
| Нетто | 63 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Метал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 54 440 ₴

