-20%




Морозильна шафа для ресторану fagor AFN-1602 EXP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильне-гастронорм обладнання для морозива на дві секції (по три полки в кожній) з автентичної нержавіючої сталі Fagor AFN-1602 EXP з замком neo concept/нео консепт - загальний обсяг 1400 літрів.
Низькотемпературна атрибутика серії Concept neo - це класичний підхід з відповідністю найважливішим технологічним стандартам, в тому числі за хладовыработке, комфорту в експлуатації та технічної підтримки. Це і захист від високої вологості або крапель води (показник Ipx 5), і сучасна електронна панель налаштувань з функцією Еко режиму, і багато чого іншого. Про що з задоволенням проінформує наш фахівець, звертайтеся!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 165 кг |
| Висота | 2008 мм |
| Ширина | 826 мм |
| Довжина | 1388 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Fagor |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Іспанія |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Номінальна споживана потужність | 1012 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип управління | Цифровий |
| Матеріал | нержавіюча стравохідна сталь |
| Функціональне призначення | Для зберігання і охолодження |
| Вид обладнання | холодильник для морозива |
| Призначення | Для заморожених продуктів |
| Сфера использования | професійна кухня |
| Особливості | фреон r404, освітлення корисного об'єму, видалення конденсату, автооттайка, хладовыработка 1000 Вт, еко режим, 4 клімат клас, мідний випарник, термічна ізоляція 5 див. |
| В комплекте оборудования | 6 полиць, опори |
| Тип охолодження | примусова тяга |
| Розташування холодильного агрегату | Верхнє |
- Ціна: 141 720 ₴

