-15%




Вітринний шафа для вина Fagor CWC-300
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина шафка презентації, зберігання і охолодження вина від відомої іспанської марки Fagor/Фагор - CWC-300 - однодверний на чотириста літрів охолоджувач
- гранично у холодильник вміщається до сімдесяти пляшок, що розташовуються на трьох прямих і двох похилих полицях (друга оплачується додатково), всі сталеві;
- вигідно і глядабельних піднести вино допомагають Led лампочки;
- щільний теплоізоляційний шар, що складається з 4,5 див. поліуретану;
- низькі показники вібрацій двигуна;
- для Фагор CWC-300 зовнішні температури не повинні бути вище 32 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fagor |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 16 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальний рівень шуму | 65 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Холодопродуктивність | 292 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Вага | 98 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кліматичний клас | 4 |
| Сфера использования | Кафе, паби, ресторани, профільні магазини |
- Ціна: 77 630 ₴

