-17%


Тістомісильна машина Apach ASM22R
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профільна техніка якісного замісу тестової маси Apach Asm 22 f з мобільного чашею і відкидним рухом вгору голови апарату
- Мотор тестозамешивателя розрахований на односкоростное рух;
- Допустима норма тесту в чаші 17 кіло;
- Двадцяти двох літровий чан;
- Кожна його складова з нержавійки;
- Робота движка тістоміса від ланцюгового перемикання майже не створює шуму;
- Без складності розбирається і чиститися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 725 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Підйомна |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Продуктивність за годину | |
| У кг. | 56 |
| Чаша обсяг | |
| В літрах | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Особливості | таймер на 30 хв, ролики, запобіжник |
| Сфера использования | Підприємства ЖКГ, громадського харчування |
| Тип насадки обладнання | Спіральна |
| Тип обладнання | Професійне |
- Ціна: 60 850 ₴

