-15%


Вакуумний пакувальник Henkelman Jumbo 30
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумна машина підходить для ресторанного бізнесу.
- Зроблений на основі нержавіючої сталі aisi 304;
- Німецький насос зі здатністю сушіння, вакуумний Busch Pb 0008;
- Розташування електроприладів відповідно до класу захисту ip 65;
- Є система висновки води з помпи;
- Відповідність європейським стандартам;
- Сама упаковка триває всього пів хвилини.
- Використовуйте його не більше 6 годин на день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henkelman |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Промисловий |
| Тривалість циклу | |
| Час роботи | 35 хв |
| Продуктивність насоса | |
| Дані | 8 м3/год |
| Мережа | |
| Напруга | 220 |
| Ланцюг керування | |
| Низьковольтна | Двадцять чотири |
| Габарити камери | |
| Загальні | 525*450*370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| корисні | 370*350*150 мм мм |
| ТО апарата | |
| Роботи | заміну масла; заміну вихлопних фільтрів; профілактику нагрівальних елементів. |
| Зварна планка | |
| Розмір | 350 мм |
| Потужність | |
| загальна | 400 Ватт |
- Ціна: 87 510 ₴

