


Холодильна шафа Inter 800 купе бу
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильна шафа купе від українського заводу Інтертехніка, модель Inter (Інтер) 800Т СКР (в наявності 2 штуки р. в Харкові), були в експлуатації всього рік, зберегли ідеальний зовнішній вигляд і після нашої діагностики ми гарантуємо довгу їх роботу, надаємо гарантію на 3 місяці.
- заводські параметри габаритів 120*67,5*h 207, см;
- електронний блок підтримує 0 тире 7 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTER |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Призначення | Для сирів, Для десерту, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 630 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Добове енергоспоживання | 9,42 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1207 мм |
| Ширина | 675 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Вага | 180 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 800 л |
| Розмір полиці | ширина 1078*глибина 418 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Підсвічування, Lunite Hermetique (Франція, R134а) |
| Матеріал дверей | склопакет |
| В комплекте оборудования | 4 полиці |
| Тип двері | Розсувна |
- Ціна: від 14 000 ₴

