

Тістоміс Apach ASM16f
Продукт Апач - тістомісильне пристрій Asm 16f без можливості зняття чаші
Першокласна техніка для замісу крутий і м'якої маси, частіше за все це тісто.
Чому? Asm 16f - впевнено приймає виклик як професійна тісто машина, абсолютно всі діючі органи нержавіючі/сталеве тіло, високопотужна моторна на три фази (редуктор якого знаходиться в олійному лотку - а це гарантує безперервну експлуатацію), легко пересувається по цеху і управляється (достатньо всього лише руху кришки вгору для стопа), володар абразивостойких якостей.
Апарати тестового замісу - apach (спіральний тістоміс) безперечно основний елемент в якісному створення борошняних/десертних продуктів переважно на общепитовском бізнес просторі.
Річну гарантію на 12 кг-й тістоміс apach asm16f і технічне консультування забезпечить "Е-груп"!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 725 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| У кг. | 12 |
| Вага | 65 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Об'єм 1 ємкості | 16000 |
| Особливості | дежа не знімається, запобіжник, відкидна сітчаста кришка, на коліщатках, таймер на 30 хв |
| Тип насадки обладнання | Спіральна |
| Тип обладнання | Професійне |
| Чаша | |
| Об'ємом | 16 літрів |
| Продуктивність | |
| кіло/год | 48 |
- Ціна: 47 210 ₴

