
Пароконвекционная піч Unox XVC305e
Гастрономічна піч XVC 305 E Unox
Припинено заводом їх випуск, телефонуйте нам і швидко підберемо аналог!
Піч управляється сенсорною панеллю і працює в 3 режимах:
- пар при температурі + 105 С;
- конвекція без використання пари +260 С;
- конвекція з додаванням пари.
Можливість програмування (до 99 варіантів обробки продуктів, 9 етапів приготування) дозволяє готувати складні страви з незмінною якістю і смаком. Вологість у робочій камері регулюється системою клімат-контролю AdaptiveClima, а температуру страви, що готується в 4-х точках визначає вбудований температурний зонд.
Запатентована система STEAM.Maxi забезпечує швидке наповнення простору камери парою за допомогою розбризкування води вентилятором на Тени, а сучасна технологія AIR.Maxi рівномірно розподіляє його в камері. Система вентиляції робочого простору «Venturi» дозволяє не тільки отримати рум'яну скоринку на продукті, але і забезпечує безпечний скидання пари перед відкриванням дверцят пароконвектора.
Мийка робочої камери проводиться в напівавтоматичному режимі; є можливість установки автоматичної миючої системи Rotor. KLEAN.
Так як в конструкції Унокс печей максимально скорочено число як складних штампованих деталей з нержавіючої сталі, так і загальна кількість комплектуючих, ці агрегати дешевше і надійніше, ніж аналогічні моделі інших виробників.
- Рівнів за кількістю п'ять;
- Клімат контроль (від 0 до 100%);
- Двісті шістдесят градусів максимальний нагрів;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3.6 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Загальна висота | 707 мм |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Загальна ширина | 773 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Довжина | 600 мм |
| Відстань між рівнями | 70 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 152 840 ₴

