
Інфрачервона сушильна шафа Home Station 3 (Дегідратор)
Інфрачервоні сушильні шафи забезпечують можливість зберігати привабливий вид продукту та його корисні властивості. Інфрачервоне випромінювання допомагає знищити сторонні мікроорганізми та запобігти їх появі, забезпечуючи тривалий термін зберігання продукту.
Використання сучасної та якісної сушильної техніки гарантує отримання висококласного затребуваного продукту та подальший розвиток бізнесу.
Наші сушильні шафи із нержавіючої сталі мають температурні датчики. Інфрачервоні випромінювачі розташовуються у верхній та нижній частинах конструкції, що гарантує рівномірність сушіння. Сушарки також оснащені датчиками вологості.
Обдування здійснюється вентилятором з реверсивною циркуляцією повітря. Завдяки частотному перетворювачу можна вибирати швидкість повітряного потоку, залежно від якостей оброблюваної продукції.
Сушильна шафа запрограмована так, що нагрівання розподіляється рівномірно і безпосередньо на продукт. Таким чином, шафа не «гріє повітря», що позначається на швидкості процесу та вартості витраченої на неї енергії.
ОСОБЛИВОСТІ:
- інфракрасна система сушки.
- корпус: нержавіюча сталь
- внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
- лотки з нержавіючої сталі
РЕЖИМ СУШКИ:
- інфракрасний нагрів всіх зон одночасно.
КОМПЛЕКТАЦІЯ: 12 сітчастих лотків (розмір лотка: 395х395 мм.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрСушка |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Кількість секцій | 10 |
| Вид секцій | сітка |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 530 мм |
- Ціна: 105 000 ₴

