-12%








Тісторозкатка GoodFood NM350 MANUAL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб швидко сготовить напівфабрикати, здійснити необхідну розкочування тіста по ширині і товщині в ресторані, харчовому блоці, інших об'єктах громадського харчування звертаються за допомогою до - GoodFood NM350 MANUAL
Основні характеристики:-
Тип: тісторозкаточна машина ручна
-
Модель: NM350 MANUAL
-
Ширина розкочування: до 350 мм
-
Регулювання товщини тіста: є
-
Тип приводу: ручний
-
Матеріал вальців: сталь
-
Матеріал корпусу: метал
-
Призначення: тісто для піци, пасти, вареників, випічки
-
Габарити (Д×Ш×В): 500 × 300 × 450 мм
-
Вага: близько 18 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Good Food |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Сталь |
| Виробнича потужність | 50...80 кг. за годину |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 910 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 4 мм |
| Довжина валків | 350 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Кондитерські, піцерійні закладу, для кухні громадського харчування, харчові та кулінарні цехи |
| В комплекте оборудования | насадки для локшини 2/6 мм. |
| Вид обладнання | тестораскатка електрична |
- Ціна: 3 270 ₴

