Топ
-12%








GoodFood Фритюрниця електрична професійна EF6 BLACK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фритюрниця електрична професійна GoodFood EF6 BLACK Загальний об'єм 6 л, корисний об'єм 3,5–5 л. Корпус, кришка, ванна та кошик із харчової неіржавної сталі. Блок керування - термостойкий пластик. Регулювання температури нагрівання олії 60-200 С. Місткий кошик із зручною ручкою. Розмір кошика: 180 х 210 (240) х 100 мм. Функція захисту від перегрівання. Тип установки: встановлення на столі. Гумові ніжки. Потужність: 2,5 кВт. Напруга: 220 В. Габаритні розміри: 290х460х300 мм. - Вага: 4,2 кг. Пакувальні розміри: 470x300x310 мм. - Вага в упаковці: 5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 6 л |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 4.2 кг |
- Ціна: 2 710 ₴

