Новинка
-2%










Професійна дров'яна піч Тандир Vulcan 650/1000 на 250л.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній розмір: 450х650х600 мм.
Глибина - 900 мм.
Габаритний розмір:
1000х1150 мм..
Об’єм: 250 л.
Маса: 650 кг.
Матеріал: шамота цегла, баготошарова теплоізоляція, штукатурка, оздоблення - скляна мозаїка чорного кольору.
Підключення
до димаря: Ø140 мм.
Комплектація: шибер; чавунні дверцята топочна, піддувальна; термо-кришка; плита варочна з набором кілець; магнит; вставка трьохшарова для приготування їжи (нержавіюча сталь), кільце для підвішування шампурів.
Замовляйте тандир Vulcan і у Вас завжди будуть задоволені та ситі гості. Надсилання по всіх регіонах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vulcan |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Підлогове |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість рівнів | 2 |
| Особливості | Піддон для збору залишків, Оглядове вікно |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Висота загальна | 1150 мм |
| Об`єм | 250 л |
| Діаметр корпусу | 650 мм |
| Діаметр горловини | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 650 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Внутрішня довжина | 650 мм |
| Внутрішня ширина | 650 мм |
| Внутрішня висота | 900 мм |
| Внутрішній діаметр | 650 мм |
| Комплектація | |
| Кільце для казана | Да |
- Ціна: 88 200 ₴






