-20%


Шафа холодильна REEDNEE GN650TN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильна шафа китайського виробництва REEDNEE GN650TN виконана повністю всередині та зовні з нержавіючої сталі. Професійна холодильна шафа рідні GN650TN, відповідає всім міжнародним критеріям якості. А також оснащений підсвічуванням, електронним дисплеєм з кнопковим керуванням температури, процесом розморожування. Двері можна перевстановити для зміни сторони відчинення. Холодильник оснащений ніжками з коригуванням висоти (регульовані). Гастронормований, тип полиці Gn 2/1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | -2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Тип встановлення | Доступ до товару з усіх сторін, Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 121 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 650 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки |
- Ціна: 54 470 ₴

