-10%








Шафа холодильна для напоїв GoodFood BC480BW2LED
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка на ринку України серед холодильників-вітрин (холодильної шафи зі скляними дверцятами) є модель GoodFood BC480BW2LED з верхнім лайтбоксом, де можна буде розмістити Ваше брендування. Ідеальне рішення для зберігання та торгівлі охолодженим товаром у магазині, супермаркеті, ресторані, аптеці та інших місцях.
Коротка перевага холодильної шафи вітрини BC480BW2LED:
- Фарбований сталевий корпус усередині та зовні;
- Зовні шафа пофарбована в чорний колір, усередині шафа пофарбована в білий колір;
- Охолодження примусове за допомогою двох вентиляторів;
- Бокове двостороннє LED освітлення білого кольору, що ідеально поєднується із внутрішнім забарвленням шафи;
- Двокамерне скління дверей;
- Має в комплекті 4 сталеві решітчасті полиці пофарбовані в білий колір;
- Працює на безпечному холодогенті R600a.
Ми забезпечимо Вам вигідні умови купівлі вітринного холодильника GoodFood BC480BW2LED, його оперативну відправку до Вашого міста, технічну підтримку протягом усього періоду експлуатації, замовляйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 245 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 724 мм |
| Висота | 2040 мм |
| Вага | 87 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 466 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
- Ціна: 35 240 ₴

