
Вакуумна машина Henkelman Marlin 90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковыватель у вакуум Henkelman Marlin 90 для підлогового розміщення
Електро-деталі розташовані по класу захисту IP 65 і призначений для безперебійно роботи, 24 години!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henkelman |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити камери | 890*320*100 |
| Габарити пакувальника | 1065х480х960 мм |
| Дві сваривающих планки | 320 мм |
| Корпус і камера | з нержавіючої сталі AISI 304 |
| Потужність | 2.5 |
| Напруга | 380 |
| Тривалість циклу | 15 - 25 сек |
| Продуктивність насоса | 63 м3/год |
| Система виведення рідини з помпи | + |
| Система зварювання пакету | + |
| Оснащений панеллю керування з 10 змінними програмами | + |
| Ланцюг управління низьковольтна | 24 В |
| контроль за часом заміни масла | + |
| функцією м'якого обтиску для усунення повітряного удару на ніжні продукти | + |
- Ціна: 286 850 ₴

