Топ










Піч для піци Vulcan Mario 100
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги одна з найпопулярніших модифікацій дров'яної печі для піци в асортименті марки Вулкан - піч для піци Vulcan Mario 100
Чим особлива піч для піци Vulcan Mario 100:
- Внутрішній діаметр 1000 мм.
- Зовнішній діаметр 1500 мм.
- Висота з підставкою 1850 мм.
- Діаметр димоходу - 200 мм.
- Товщина стінки 250 мм.
- Теплоізоляція підлоги нижнього 300 мм.
- Кількість одноразового завантаження піц 4 шт. діаметром 300 мм.
- Продуктивність 150 піц на годину.
- Температури в печі від 100 до 500 С.
- Маса 1500 кг.
- Матеріал купола: вогнетривку цеглу, теплоізоляція, штукатурка під фарбування / порошкове фарбування підставки / нержавіюча сталь.
- Матеріал нижнього поду: шамотна цегла марки ША-9.
- Підставка з полицею для дров: чорний метал.
- У базовому наборі поставки: підставка - підстава з полицею для дров і оштукатурена подова піч.
- Аксесуари: заслінка, полку з натурального граніту, кронштейн під підвіконня з нержавіючої сталі, декоративна накладка з нержавіючої сталі (або чорна) над аркою.
Піч для піци Vulcan Mario 100 - це якісна і високопродуктивна одиниця для ресторану, тратторії, великого кафе або піцерії. Працюємо по всій Україні. Власна гарантія. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vulcan |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Максимальний час приготування | 4 хв |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Мінімальна робоча температура | 100 град. |
| Кількість рівнів | 1 |
| Особливості | Наявність термометра |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 25 см | 5 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Вага | 1500 кг |
| Висота | 1850 мм |
| Внутрішня довжина | 1000 мм |
| Внутрішня ширина | 1000 мм |
| Внутрішня висота | 450 мм |
| Внутрішній діаметр | 1000 мм |
- Ціна: 230 000 ₴



