


Піч для піци на дровах Morello Forni LP100 Cupola Base
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короткий опис печі Morello Forni LP100 Cupola Base:
- Статична, на підставці
- діаметр пода печі 1000 мм
- зовнішня оболонка із металу
- базове оздоблення штукатурка Coccio-Pesto, колір жовтий або червоний
- фронтальна полиця з натурального матеріалу
- ящик для збору золи
- споживання дров 5-10 кг\год
- продуктивність 60 піц діаметром 30 см за годину
- аналоговий термометр, дверцята, полиця для дров зі знімними панелями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morello Forni |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Підлогове |
| Особливості | Підсвічування, Наявність термометра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Вага | 975 кг |
| Висота | 2620 мм |
| Внутрішній діаметр | 1000 мм |
- Ціна: 642 880 ₴

