-12%


Слайсер Sirman Mirra 250 Б/У
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ломтерезательный харчової апарат Sirman/Сірман-слайсер c 250 ножем - модель Mirra (мирра) 250 Б/У
Італійський слайсер Sirman професійний Mirra 275 виготовлений з анодованого литого металу - алюмінію - корозійностійкий і відповідає гігієнічним канонами. А 250 мм. ніж зробили шляхом високоградусною кування з нержавіючої сталі.
Затачивающий компонент з подвійним наждаком вбудований в апарат.
Градус нахилу ножа становить 25 С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Вживані |
| Номінальна споживана потужність | 147 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Подача продукту | Ручна похила |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Вага | 20 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Діаметр ножа | 275 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Габаритні розміри і параметри нарізки | |
| Товщина нарізки виставляється | в діапазоні 1-13 мм |
| Розмір нарізки | 190*200 мм. |
| Хід каретки | 245 мм |
| Лоток | 230*230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | корпус - анодований алюміній, ніж - нержавіюча сталь |
| Сфера использования | Великі магазини, супермаркети, кафе-ресторани |
- Ціна: 12 760 ₴

