-12%






Фаршеміс GoodFood SM25
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вірним рішенням щодо закриття питання про зменшення трудовитрат, про швидке/якісне перемішування фаршу є горизонтальна версія професійного фаршемісу від ГудФуда - GoodFood SM25
З технічного опису горизонтального фаршемісу GoodFood SM25 відзначимо головні:
- Робочі елементи фаршемісу GoodFood виконані з нержавіючої сталі: спіральний орган, дежа.
- Вбудований поворотний тумблер - виставляє вектор руху: вперед або зворотний хід (реверс).
- Для зручності розвантаження 25-літрової діжі, виробник зробив її поворотною на 90°С.
- Гранична, разова місткість чаші - 25 кіло фаршу. Цикл перемішування займе до 10 хвилин.
- Вироблення за годину становить 100-130 кг.
- З панеллю управління все просто: кнопки увімкн., вимк., старт/стоп двигуну.
Привілеєм моделі фаршемісу горизонтального GoodFood SM25 є практичне складання, якісні комплектуючі, проста експлуатація та обслуговування, доступність за ціною. Замовляйте.
Доставка на відділення нової пошти по всій Україні безкоштовна!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 65 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Доповнення: | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаріті дежі | 500x350 x420h мм |
| Вид робочого механізму | гвинтові лопаті |
| Матеріал робочого механізму | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 100 |
- Ціна: 23 230 ₴

